ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДЬ

Запитання:
"Цікавить RFліфтинг? Чи є у вас і ціна"
Відповідь
"Доброго дня! RF ліфтингу у нас немає."
Запитання:
"Доброго дня; щойно записалась до Вас ; але хотіла б запитати; чи можна потрапити на 17 годину в середу ; чи встигну зробити процедуру чистки лиця. Дякую"
Відповідь
"Доброго дня! Не можемо до Вас додзвонитись. Так, можна 23.01 на 17.00. Чекаємо на Вас! Гарного дня!"
Запитання:
"Доброго дня, мене дуже турбують великі синячкі під очима, що порадите робити ?"
Відповідь
"Доброго дня! Радимо Вам відвідати нашу безкоштовну консультацію. Щоб максимально ефективно вирішити цю проблему потрібно визначити причину ( від порушення режиму сну до патології внутрішніх органів та особливостей анатомічної будови)."
Запитання:
"Доброго дня/вечора, мені 15 років і я хочу очистити лице від прищів та чьорних цяток яку процедуру порадите і скільки вона буде коштувати?"
Відповідь
"Доброго дня! Пропонуємо Вам чистку обличчя. Яку саме (механічну, ультразвукову чи атравматичну) порадить косметолог після консультації. Ціни: 460 грн, 350 грн, 560 грн."
Запитання:
"Доброго дня! Маю проблемм зі слідами на обличчі після прищів. Що допоможе від них позбутися та скільки часу займе лікування?"
Відповідь
"Доброго дня! Важко щось рекомедувати без огляду. Завітайте на безкоштовну консультацію, там складемо протокол лікування."
Запитання:
"Доброго дня. Хочу запитати чи проводиться у вашому салоні видалення коренів сухих мозулів на підошві та п'ятці рідким азотом?"
Відповідь
"Доброго дня! Так, у Ковелі проводимо таку процедуру."
Запитання:
"Доброго дня. Скажіть будь ласка які потрібно зробити аналізи перед процедурою інтимної контурної пластики,відносно уретри при сеченетриманні від стресу. Дякую."
Відповідь
"Доброго дня! Цитологічне дослідження та мазок на флору. Також консультації гінеколога, невропатолога, уролога."
Запитання:
"Доброго дня. Яка ціна зменшення носогубних складок. З працсу не зрозуміло. Вік 35років. У вас вказано, що ефект діє до року. Це рік чи пів року? Дякую!"
Відповідь
"Доброго дня! По сучасним останнім методикам корекція носогубної складки проводиться не суто по носогубній складці, а коригується причина носогубної складки. Це може бути відсутність достатнього об"єму в скуловій області та відсутність об"єму в грушеподібній ямці в області носогубної складки(крила носа). Це виконується препаратом Radiesse, результат якого візуалізується до 2-х років; або препаратами гіалуроної кислоти, які дають ефект від 9 до 18 місяців. Потрібна обов"язково очна консультація."
Запитання:
"А якщо ваша сережка 1 то яка ціна?"
Відповідь
"Доброго дня! 130 грн. прокол + 140 грн. сережка. Разом 270 грн."
Запитання:
"Доброго дня яка ціна проколоти 1 вушко своя сережка??? Дякую)"
Відповідь
"Доброго дня! Своїми сережками не проколюємо. У нас система Caflon Safetec, де передбачені сережки в індивідуальних стерильних упаковках."
Запитання:
"Здравствуйте. Я неделю назад сделала носогубку , межбровья, контур губ. Всего ушло 4 мл (4упаковки restylan) можно ли добавить и скорректировать объём скул? Или это будет слишком много гиалурона ? Спасибо."
Відповідь
"Доброго дня! Необхідна очна консультація. Завітайте до нас!"
Запитання:
"Доброго дня ! Давно хочу зробити чистку шкіри , адже чорні цятки і прищі вже набридли . Чи можна робити чистку лиця у 15 років ? І скільки це буде коштувати ?"
Відповідь
"Доброго дня! Так, можна. Усі ціни є в розділі "Прайс",(від 350 до 650 грн). Чистку обличчя виконуємо по показах, в присутності одного з батьків. Приходьте на безкоштовну консультацію."
Запитання:
"Доброго дня, скільки коштуватиме ін'єкції гіалуронової кислоти в зону лоба і між Бровами?"
Відповідь
"Доброго дня! Усі ціни можна переглянути в розділі "Прайс". Якщо ми правильно зрозуміли проблему - доцільніше буде використати ботулотоксин. Завітайте на безкоштовну консультацію!"
Запитання:
"Здравствуйте, скажите, пожалуйста, можно ли делать обёртывания в термоодеяле каждый день? И какой минимальный курс рекомендовано? Спасибо"
Відповідь
"Доброго дня. Обгортування проводяться 1 раз в 2-3 дні.Мінімальний курс 7-10 процедур"
Запитання:
"Доброго дня! Маю намір відвідати ваш салон у Луцьку. Питання: чи можна провести мезотерапію шкіри голови після механічної чистки обличчя і кріомасажу? Яка перерва між процедурами кріомасажу (наприклад 5-7 сеансів) рекомендована?"
Відповідь
"Доброго дня!Так,мезотерапію шкіри голови можна робити після чистки і кріомасажу.Між процедурами кріомасажу перерва 1-3 дні.Але,нажаль,зараз немає азоту. Ласкаво просимо до нас! З радістю з Вами познайомимось!"

ЗАПИТАННЯ:

Контактне ім'я *
e-mail *
Текст *
ВІДПРАВИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ