ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Біоідентичні гормональні пелети Biopell

Чіп краси, лібідо, стрункість та здорова шкіра

Біоідентичні гормональні плетети – сучасна, сертифікована, безпечна технологія, яка має одну мету: покращити якість життя. В порівнянні з іншими технологіями – не має побічних ефектів. Поставити пелети достатньо легко. Процедура триває – 20 хв.

Біоідентичні пелети Biopell – це маленькі гранули, розміром з рисове зерно, які вводяться в підшкірно-жирову клітковину. Вони не відчуваються під шкірою,Ю повільно всмоктуються протягом 4-8 місцяів і доставляють біодентичні гормони та інші препарати в Ваш організм.

ЧІП КРАСИ:

Тестостерон вважається чоловічим гормоном. Однак – це не так.

Для жінок він не менш важливий. Принцип дії тестостерону простий: він стимулює  нароження м*язевої та кісткової тканин, використовуючи при цьому жир та перетворює його в енергію.

А без енергії, як відомо – ми нікуди. І без тестостерону, відповідно, також. Дефіцит проявляється у в*ялості та апатичності.

Дефіцит гормону у чоловіків призводить до низького відсотку м*язевої маси, депресії, нервового стану. В обох випадках тестостерон впливає на лібідо.

При введені гестринону та тестостерону у вигляді біоідентичних пелет, організм отримує безперервне постачання дефіцитних речовин і як результат:

-          Покращується фізична форма та здоров*я

-          Відсутність целюліту

-          Відсутність симптомів ПМС

-          Покращений стан шкіри та волосся

-          Більше сили та мотивації

-          Хороший та бадьорий настрій

А це означає, що Ви можете позбутися від приступів голоду, постійного бажання їсти та забудете про лишню вагу.
Будьте здорові!

Пелети

02.02.2021

news-153
Біоідентичні гормональні пелети Biopell
Чіп краси, лібідо, стрункість та здорова шкіра Біоідентичні гормональні плетети – сучасна, сертифікована, безпечна технологія, яка має одну мету: покращити якість життя. В порівнянні з іншими технологіями – не має побічних ефектів. Поставити пелети достатньо легко. Процедура триває – 20 хв. Біоідентичні пелети Biopell – це маленькі гранули, розміром з рисове зерно, які вводяться в підшкірно-жирову клітковину. Вони не відчуваються під шкірою,Ю повільно всмоктуються протягом 4-8 місцяів і доставляють біодентичні гормони та інші препарати в Ваш організм. ЧІП КРАСИ: Тестостерон вважається чоловічим гормоном. Однак – це не так. Для жінок він не менш важливий. Принцип дії тестостерону простий: він стимулює нароження м*язевої та кісткової тканин, використовуючи при цьому жир та перетворює його в енергію. А без енергії, як відомо – ми нікуди. І без тестостерону, відповідно, також. Дефіцит проявляється у в*ялості та апатичності. Дефіцит гормону у чоловіків призводить до низького відсотку м*язевої маси, депресії, нервового стану. В обох випадках тестостерон впливає на лібідо. При введені гестринону та тестостерону у вигляді біоідентичних пелет, організм отримує безперервне постачання дефіцитних речовин і як результат: - Покращується фізична форма та здоров*я - Відсутність целюліту - Відсутність симптомів ПМС - Покращений стан шкіри та волосся - Більше сили та мотивації - Хороший та бадьорий настрій А це означає, що Ви можете позбутися від приступів голоду, постійного бажання хсти та забудете про лишню вагу.
02.02.2021