ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Подарунковий сертифікат у косметологічний центр “DejaVu”

У світі матеріального достатку та доступності товарів, стає все складніше дивувати людей подарунками. Коли матеріальне благо не приносить належної радості, покупці віддають перевагу сфері послуг.  Але ж обираючи подарунок хочеться не лише принести емоційне здивування, але і  вгодити людині, подарунок має бути корисним.

Тепер і у нашому косметологічному центрі  “DejaVu” з'явилася унікальна можливість піднести чудовий подарунок як жінкам так і чоловікам, усім хто піклується, або хоче розпочати піклуватись про свій зовнішній вигляд як обличчя, так і тіла.

У нас ви можете придбати подарунковий сертифікат. Чим наші сертифікати від “DejaVu” унікальні? Тим, що ви можете придбати сертифікат на певну процедуру, або ж подарувати сертифікат на певну суму, і людина зможе сама обрати, яка процедура є для неї найнеобхіднішою на даний період часу.

Переваг у такого типу подарунку, як показує практика набагато більше, ніж недоліків. Подарункові сертифікати “DejaVu” дозволяють отримати дійсно пам'ятну подію в житті. Більш того, в одній такій картці може бути декілька вражень, що дає можливість вибору процедур щасливому володареві подарунка!

Навіть звичайну дату з легкістю можна перетворити на справжнє свято, якщо підійти до вибору подарунка зі смаком, оригінальністю а головне практичністю і ефектом від результату.

Запитайте, як можна зробити оригінальний сюрприз, який запам'ятається надовго? Ви однозначно будете у виграші, якщо піднесете близькі людині саме такий подарунок. Кожен відвідувач, зможе не тільки насолодитися приємною атмосферою, але і відчути всю красу відмінного сервісу. Побачивши радість в очах близької вам людини, Ви зможете переконатися, що подарунковий сертифікат в косметологічний салон “Dejavu” - це безпрограшний подарунок.

Отже, приходьте до нас у салон та просто придбайте сертифікат на бажану суму, або на конкретну процедуру.

12.03.2018