ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Як захистити шкіру від впливу сонячних променів!

Сонце дарує нам вітамін D та хороший настрій. Але, нажаль, не всі знають, наскільки небезпечним можуть виявитися ультрафіолетові промені. Алергія, опіки, роздратування, пігментні плями, сухість, рак шкіри... Захищати свою дерму від сонця потрібно не лише літом, а й взимку. Для цього рекомендуємо користуватись кремом з spf.
Близько 80% ультрафіолетових променів проникають через хмари і відбиваються від води, асфальту, льоду, снігу, піску, трави. Саме ці промені діють інтенсивніше, ніж прямі. Тому потрібно захищати свою шкіру в будь-якому місці і при будь-якій погоді.
В склад крему з spf входять фізичні і хімічні сонцезахисні фільтри. Фізичні фільтри створюють на поверхні шкіри щільну плівку, яка відбиває сонячні промені. Хімічні - проникають глибоко в дерму, чудово поглинають і відбивають промені. Працюючи разом, фізичні і хімічні фільтри надають захист широкого спектру. .
SPF - Sun Protection Factor Цифра після абревіатури визначає те, наскільки добре засіб захищає від сонця:
SPF від 2 до 10 - захист на базовомі рівні; SPF від 15 до 25 - захист на середньому рівні; SPF від 30 до 100 - захист на високому рівні.
1 spf = 15 хв. Тобто, крем з spf 20 × 15хв = 300 хв Ви можете перебувати на сонці.
Взимку оптимальним варіантом буде денний крем з SPF 8-20, влітку 15-30. Якщо у Вас світла шкіра вибирайте на літо крем з SPF від 35. Креми з факторами захисту 50 і 50+ підійдуть тим, хто схильний до пігментних плям та після хімічного пілінгу. 

Порядок догляду за шкірою в місті:
- очищення;
- тонізація;
- нанесення денного крему або флюїду;
- нанесення сонцезахисного крему з SPF;
- BB-крем або тон з SPF;
- нанесення мінеральної пудри з SPF.
Крем з SPF наносити за 20 хв. до виходу на вулицю, та при перебуванні на сонці оновляти кожні 2 год.

Кілька прикладів зі статистики:
1. Люди, які щодня використовують сонцезахисний крем з SPF 15 і вище, на 24% знижують процес старіння шкіри, ніж ті, хто його не використовує.
2. 50-70% випадків меланоми (раку шкіри) пов'язані з надмірним впливом сонця.

На фото наші улюблені засоби захисту від сонця підібрати крем по типу Вашої шкіри можна у мережі косметологічних центрів Deja vu у Ковелі та Луцьку.

21.05.2018