ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Антицелюлітний масаж

Мікростуми

Антицелюлітний масаж — це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості антицелюлітних програм і забезпечує левову частку їх ефективності.

Целюліт — це захворювання (або стан), що характеризується зміною структури підшкірно-жирової клітковини, внаслідок порушення обмінних процесів і трофіки (живлення). Як і будь-яке інше захворювання, целюліт простіше попередити.

До причин розвитку целюліту можна віднести наступні: малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, гормональні порушення, генетична схильність, стреси і т.д.

Антицелюлітний масаж забезпечує стимулюючий вплив на тканини, підсилює кровообіг, активізує лімфовідтік, покращує трофіку підшкірно-жирової клітковини, тим самим впливаючи на основні причини розвитку цього захворювання.

Антицелюлітний масаж проводиться в області живота, стегон, сідниць і сприяє моделюванню фігури, зменшенню жирових відкладень. Зазвичай, курс займає від семи до п'ятнадцяти процедур, рекомендована  частота проведення яких — три рази на тиждень. В процесі сеансу масажу застосовують особливі гелі, масла і креми, які повинні підбиратися індивідуально. Їх призначення - посилити ефект процедур, розгладити, пом'якшити шкіру, допомогти вивести зайву рідину з організму, позбутися надлишків підшкірного жиру.

Антицелюлітний масаж — це ефективний нешкідливий засіб боротьби з целюлітом.

Антицелюлітний масаж в Луцьку та Ковелі з індивідуальним підходом можна знайти далеко не в кожному салоні, а у нашій мережі салонів краси «DejaVu» ця процедура  ефективна і призводить до бажаного антицелюлітного результату.


Дізнайтесь які ще послуги у салоні DejaVu надає косметолог.

Загальнозміцнюючий масаж Шугаринг Вакумно-роликовий масаж
загальнозміцнюючий масаж шугаринг Вакумно-роликовий масаж