ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Контурна пластика

контурна пластика у Луцьку у Ковелі

Ще не так давно єдиним способом  покращення своєї  зовнішності вважалась пластична операція. На теперішній час, лікувальна косметологія пропонує ефективну процедуру для омолодження обличчя, але без скальпеля - це контурна пластика.

 Контурна пластика - це процедура перетворення контурів обличчя, форми губ та ін., за допомогою підшкірних ін'єкцій гіалуронової кислоти.

 Показання до контурної пластики:

 • зморшки і складки на обличчі
 • корекція форми і контуру губ
 • носо-губні зморшки
 • корекція овалу

 Контурна пластика носогубних складок

 Носогубні складки є першою ознакою вікових змін, хоча іноді їх можна зустріти і в молодому віці. Контурна пластика носогубних складок ефективно розрівнює їх, надаючи молодший вигляд обличчю.

Хочете знати, що таке носо-губні складки?

контурна пластика носогубних складок

Погляньте на обличчя, від верхівки крил носа до бічних сторін підборідної області спускаються дві лінії. Прийнято вважати, що у чоловіків чіткі носо-губні  складки формуються до тридцятирічного віку. У жінок ця вікова межа трохи зрушена. З віком ці складки поглиблюються, роблячи вираження обличчя менш привабливим, візуально збільшуючи вік людини.

Контурна пластика препаратами на основі гіалуронової кислоти дозволяє ефективно вирішувати проблему глибоких носо-губних складок і заломів шкіри в цій області. Усі препарати і методика їх введення сертифіковані, що дозволяє гарантувати кожному пацієнту безпеку процедури і її максимальну ефективність. Нетваринне походження гіалуронової кислоти в цих препаратах забезпечує їх  біологічну сумісність із тканинами пацієнта, виключає розвиток реакції відторгнення й алергії.

Після проведення процедури контурної пластики  носо-губні складки зникають на термін до року.

Суть процедури полягає в тому, що препарат ін’єкційним шляхом вводиться в проблемну зону, заповнюючи порожнечі в носо-губному трикутнику, що приводить до згладжування складок. На місці ін’єкції не залишається жодних слідів, оскільки використовуються голки най тоншого діаметру.

У кожному конкретному випадку підбирають препарат для корекції носо-губних складок індивідуально в залежності від віку пацієнта, ступеня вираженості складок,  типу шкіри і загального стану організму.

контурна пластика губ

Процедура проводиться амбулаторно, займає близько тридцяти хвилин, практично безболісна та  абсолютно безпечна для здоров’я пацієнта.

Звичайно після ін’єкції може спостерігатися незначна набряклість тканин в області проколів складок, але така набряклість швидко спадає. Приблизно протягом 7 днів Ви зможете побачити приголомшливий результат: своє молоде і привабливе обличчя. Звертайтесь до косметологів мережі салонів “DejaVu”

Контурна пластика губ

Краса і привабливість нашого обличчя залежить від балансу і загальних пропорцій. Якщо Ви відчуваєте, що ваші губи або вилиці, не в балансі з вашим обличчям, з точки зору повноти та / або форми, контурна пластика допоможе вам змінити це.

За допомогою контурної пластики губ можна досягти наступних результатів:

 • Збільшення об'єму губ.
 • Зміна форми губ, усунення асиметрії.
 • Заповнення западин, шрамів і інших дефектів на губах;
 • Омолодження губ.
контурна пластика міжбровних складок

 Якщо у Вас від природи існує «диспропорція губ». За допомогою контурної пластики Ви можете збільшити верхню чи нижню губу, усунути асиметрію.

Губи страждають від плину часу. Через втрату колагену губи стають тоншими, з'являються зморшки, опускаються куточки рота. Контурна пластика непомітно омолодить губи, надавши їм колишню форму і об'єм. Звертайтесь до косметологів мережі салонів “DejaVu” для надання губам пухкого вигляду.

Контурна пластика міжбровних складок

Міжбрівна складка на обличчі створює враження «похмурого погляду» або постійного невдоволення. Найчастіше це можна виправити за допомогою ін'єкцій краси, але іноді ця складка настільки глибока, що її необхідно заповнити ще й за допомогою філерів. Звертайтесь до косметологів мережі салонів “DejaVu”

Контурна пластика носослізної борозни

Носослізні борозни на обличчі створюють хворобливий і втомлений вигляд. Для контурної пластики носослізних борозен використовується препарат Теосіаль Реденсіті 2 (Teosyal Redensiti 2)

контурна пластика носослізної борозни

Препарати що застосовуються для контурної пластики

У косметологічному салоні “DejaVu” використовуються найбезпечніші препарати - філери, нетваринного походження, на основі гіалуронової кислоти: Ювідерм (Juviderm), Теосеаль (Teosyal), Сюржідерм (Surgiderm), Рестілайн (Restylane).

Контурна пластика відноситься до одноразових процедур. Результат після першої процедури зберігається 6-12 місяців.

Протипоказання для проведення контурної пластики:

 • онкологічні захворювання;
 • епілепсія;
 • герпес  у стадії загострення;
 • захворювання крові;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти.

Післяпроцедурний режим практично відсутній, але протягом 2-14 днів може спостерігатися невелике почервоніння або набряк. Кожен випадок індивідуальний і обговорюється на попередній консультації.

Ідеально поєднувати контурну пластику з такими процедурами:

 В мережі косметологічних центрів «Deja Vu» працюють кваліфіковані і досвідченні косметологи, які допоможуть усунути дефекти та сформувати обличчя вашої мрії.  

Контурна пластика   5 500 – 6 800 грн

Дізнайтесь які ще послуги у салоні DejaVu надає косметолог.

Мезотерапія волосся Біоревіталізація Радієс
Мезотерапія волосся Біоревіталізація Радієс