ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Лікування сухої шкіри

Лікування сухої шкіриІснує безліч факторів, які впливають на зовнішній вигляд шкіри. Першим з них є вік. У віці 25-ти років, наша шкіра починає входити в процес природного старіння, її еластичність і тонус знижуються, зменшується вироблення колагену.

Паралельно діють зовнішні фактори, такі як надмірне сонце, забруднення і кліматичний вплив навколишнього середовища. Все це надає агресивний і негативний вплив: прискорює процеси старіння шкіри. До доповнення, жінка постійно рухається, працює, піклується про дім і сім'ю. При таких темпах, шкіра потребує внутрішньої і зовнішньої допомоги, регулярних пілінгів, зволоження і живлення.

Лікування сухої шкіри:

Догляд за втомленою та атонічною шкірою обличчя

До атонічного і втомленого типу слід віднести суху, позбавлену пружності та еластичності шкіру, з неживим кольором обличчя. Такий тип вимагає комплексного підходу: зволоження, живлення, очищення і стимулювання кровообігу.

Догляд за сухою і зневодненою шкірою

Як правило, всі типи шкіри, в будь-яку пору року, потребують щоденного зволоження. Але, очевидно, що суха шкіра потребує посиленого живлення і зволоження. Підтримування балансу рідини, допомагає уповільнити ознаки старіння і поліпшити загальний вигляд обличчя.

Гідратована шкіра має достатню кількість води в епідермісі, тобто поверхневому шарі, така шкіра виглядає більш гладкою, молодою та еластичною.

Догляд за зоною навколо очей

Шкіра навколо очей тонка і чутлива, з цієї причини вона особливо потребує регулярного догляду. Постійна міміка: сміх, подив, сум; все це відбивається на наших очах, в результаті чого з'являються ранні мімічні зморшки.

Область під очима ніжніша, тому вона потребує окремих спеціальних косметичних засобів.

Косметика для догляду за сухою шкірою обличчя:

Для догляду за обличчям ми працюємо на професійній косметиці: Holy Land (Ізраїль), Academie (Франція).

Процедури, що застосовуються для лікування сухої шкіри: 


Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Мікрострумова терапія Мікродермабразія Збільшення губ
Мікрострумова терапія Мікродермабразія Збільшення губ