ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Лікування сухої шкіри

Лікування сухої шкіриІснує безліч факторів, які впливають на зовнішній вигляд шкіри. Першим з них є вік. У віці 25-ти років, наша шкіра починає входити в процес природного старіння, її еластичність і тонус знижуються, зменшується вироблення колагену.

Паралельно діють зовнішні фактори, такі як надмірне сонце, забруднення і кліматичний вплив навколишнього середовища. Все це надає агресивний і негативний вплив: прискорює процеси старіння шкіри. До доповнення, жінка постійно рухається, працює, піклується про дім і сім'ю. При таких темпах, шкіра потребує внутрішньої і зовнішньої допомоги, регулярних пілінгів, зволоження і живлення.

Лікування сухої шкіри:

Догляд за втомленою та атонічною шкірою обличчя

До атонічного і втомленого типу слід віднести суху, позбавлену пружності та еластичності шкіру, з неживим кольором обличчя. Такий тип вимагає комплексного підходу: зволоження, живлення, очищення і стимулювання кровообігу.

Догляд за сухою і зневодненою шкірою

Як правило, всі типи шкіри, в будь-яку пору року, потребують щоденного зволоження. Але, очевидно, що суха шкіра потребує посиленого живлення і зволоження. Підтримування балансу рідини, допомагає уповільнити ознаки старіння і поліпшити загальний вигляд обличчя.

Гідратована шкіра має достатню кількість води в епідермісі, тобто поверхневому шарі, така шкіра виглядає більш гладкою, молодою та еластичною.

Догляд за зоною навколо очей

Шкіра навколо очей тонка і чутлива, з цієї причини вона особливо потребує регулярного догляду. Постійна міміка: сміх, подив, сум; все це відбивається на наших очах, в результаті чого з'являються ранні мімічні зморшки.

Область під очима ніжніша, тому вона потребує окремих спеціальних косметичних засобів.

Косметика для догляду за сухою шкірою обличчя:

Для догляду за обличчям ми працюємо на професійній косметиці: Holy Land (Ізраїль), Academie (Франція).

Процедури, що застосовуються для лікування сухої шкіри: 

Процедура глибокого зволоження  450,00 грн

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Мікрострумова терапія Мікродермабразія Збільшення губ
Мікрострумова терапія Мікродермабразія Збільшення губ