ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(050) 6915322 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Ліпосакція підборіддя

Ліпосакція підборіддя Луцьк Ковель

Величезна кількість чоловіків і жінок по всьому світу щиро мріють схуднути і позбутися ненависного зайвого жиру, який відкладається в най небажаніших місцях. Хтось сидить на виснажливих дієтах, штурмують тренажери в фітнес-центрах, інші лягають під скальпель хірурга.

Основним фактором появи другого підборіддя на обличчі є генетика, тому він може проявитися і у зовсім худих людей. Другий важливий фактор – надмірна вага. Обвислі щоки ведуть до зміни контуру овалу обличчя, а це - одна з основних ознак вікових змін.

Для тих, у кого немає гострої необхідності зайвий раз лягати під скальпель хірурга, кому необхідно максимально швидко позбутися від зайвих жирових відкладень ми пропонуємо  альтернативу хірургічній операції - безопераційну шприцеву мікро ліпосакцію.

У салоні “Deja Vu” проводять ліпосакцію таких частин обличчя:

  • підборіддя,
  • щік,
  • брилів,
  • шиї.

Ліпосакція підборіддя щік брилів Луцьк Ковель

Сучасна косметологія не стоїть на місці, наука постійно рухається вперед,тому безопераційна ліпосакція обличчя, підборіддя, щік, брилів та ліпосакція шиї являться щадною, швидкою та досить ефективною процедурою.

Як відбувається ліпосакція:

Ліпосакція проводиться під місцевим знеболенням. Через проколи атравматичною канюлею в зону надмірного скупчення жиру попередньо вводиться розчин (фізіологічний розчин, анестетик і адреналін). Він рівномірно розподіляється в тканинах обличчя, викликаючи сильне звуження кровоносних судин і капілярів, в результаті чого процес аспірації відбувається значно легше. Після цього, лікар вводить шприц в місце скупчення жиру, і за допомогою поршня витягує його. Це обережна і мало травматична процедура, що вимагає ювелірної майстерності.

Цей метод  ліпосакції характеризується  коротким реабілітаційним періодом, синці і набряки відсутні або проходять досить швидко. Крім того, лікар строго контролює кожен етап, кожен міліметр жиру, тому домагається оптимально точного моделювання,  яке недоступне апаратним методикам.

По завершенню ліпосакції  обличчя: підборіддя, шік, брилів накладається туга пов'язка навколо голови, яка закриває всі оброблені ділянки. Носити її, не знімаючи, радять протягом декількох днів. Вона допомагає позбутися від синців і опухлостей після операції. Спати деякий час доведеться на декількох подушках. Ефективність ліпосакції підборіддя можна буде побачити вже через сім днів.

Ліпосакція обличчя, підборіддя та ін. протипокази:

  • Ожиріння, зумовлене ендокринними чинниками.
  • Порушення шкірної еластичності.
  • Тяжкі соматичні хронічні захворювання.
  • Простудні захворювання.
У мережі косметологічних салонів "DejaVu" що у м. Луцьк, та м. Ковель, ви можете відкоригувати форму обличчя методом ліпосакції. Звертайтесь за професійною консультацією до косметологів.


Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Хімічний пілінг Масаж обличчя Кріомасаж
Хімічний пілінг Масаж обличчя Кріомасаж