ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Нитки Aptos

APTOS нитки Ковель

Така технологія в косметології набуває все більшого поширення дякуючи довготривалому ефекту. Це безопераційна підтяжка обличчя. Aptos найбільш прогресивний і малоінвазивний спосіб естетичної корекції, що знаходиться на межі пластичної хірургії і косметології.

Підтяжка шкіри обличчя нитками (нитковий ліфтинг) переваги

  • Реабілітація після такої підтяжки коротша, ніж при застосуванні способу зі скальпелем.
  • Зберігаються природні риси обличчя.
  • Не залишається видимих рубців чи розрізів.

У мережі салонів “DejaVu” підтяжка нитками Aptos виконують професійні косметологи. Нитковий ліфтинг у Луцьку та Ковелі від професіоналів.

Підтяжка обличчя нитками Aptos

полягає у використанні цих особливих ниток, які встановлюються підшкірно за спеціальною технологією – без застосування скальпеля. Завдяки такому мінімальному втручанню в тканини, процедура ниткового ліфтингу не залишає рубців і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

Миттєвість і природність результату від ниткового ліфтингу  — одна з істотних переваг використання ниток Aptos. Нитковий ліфтинг обличчя проводиться на глибині не більше 3-5 мм, що виключає будь-які ушкодження.

Перший результат від підтяжки обличчя нитками Aptos помітно одразу після проведення процедури, а максимальний ефект - через 2-3 тижні. У складі матеріалу міститься молочна кислота, яка стимулює вироблення колагену, тим самим роблячи шкіру більш пружною.

Підтяжка обличчя нитками Aptos показання

Рекомендований при появі гравітаційного птозу (поява носогубних зморшок та опущення кутів брів і губ). Також при обвисанні щік та зміні контурів овалу обличчя. Також вікові зміни. Для посилення результату інших косметологічних процедур.

Нитковий ліфтинг протипоказання

  • онкологічні, аутоімунні хвороби,
  • порушення згортання крові,
  • хронічні захворювання шкіри,
  • алергічні реакції на компоненті, що використовуються під час процедури.
  • вагітність, лактація,
  • запальні процеси у місцях безпосереднього втручання, лихоманка.

Реабілітація після ниткового ліфтингу

Реабілітаційний період становить приблизно 5 днів. Набряки зникають через 3-5 днів після процедури в залежності від регенеруючих особливостей кожного. За 12-14 днів зникають остаточно. Сон на спині. Заборона на басейн, баню, сауну, косметичні процедури, масажі.

Ефект від процедури ниткового ліфтингу

Безпосередньо залежить від якості ниток, що застосовуються. Нитки Aptos - це спеціальні хірургічні нитки з мікро насічками, завдяки яким відбувається надійна фіксація всередині тканин. Саме тому Aptos не лише надійно фіксуються  на потрібному місці, а й надовго зберігають ефект підтяжки обличчя після операції.

У мережі салонів “DejaVu” підтяжка нитками Aptos допоможе повернути молодість обличчя.

Нитки Aptos  8 000 - 16 000 грн

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Редермалізація Омолоджуючі процедури «Holy Land» Омолоджуючі процедури «Academie»
Редермалізація Омолоджуючі процедури «Holy Land» Омолоджуючі процедури «Academie»