ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

ОБГОРТАННЯ В ТЕРМОКОВДРІ

Мікростуми

Термоковдра посилює ефект будь-якого обгортання

Обгортання в термоковдрі дозволяє схуднути, сприяє виведенню токсинів з організму і покращує мікроциркуляцію крові, а найголовніше допомагає боротися з целюлітом, нормалізуючи стан шкіри і покращуючи її зовнішній вигляд.

Проведення процедури відрізняється простотою: після сеансу у фітобочці та очищення шкіри на шкірний покрив наносяться водорості ламінарії, гель або ж суміш олій. Після цього тіло обертається харчовою плівкою і поміщається у вже підігріту термоковдру. 

Ефект від обгортання в термоковдрі:

В результаті цієї процедури виводяться шлаки і токсини з організму, спалюються жири, відновлюється пружність та еластичність шкіри, зникають болі при радикуліті, артрозі і тренуванні м’язів. Термоковдра сприяє кращому всмоктуванню у шкіру всіх корисних речовин та мікроелементів, що містяться у засобах для обгортання.

Процедура обгортання в термоковдрі в косметологічному салоні “Дежавю” проводиться у виключно комфортних умовах для клієнтів.

Звертайтесь до спеціалістів мережі косметологічних салонів «DejaVu» у м. Луцьку та в м. Ковелі та після курсу обгортання Ви помітете покращення стану шкіри та тіла!

Обгортання в термоковдрі  200,00 грн

 Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Парафінотерапія Депіляція Шугаринг
парафінотерапія Депіляція шугаринг