ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Омолоджуючі процедури від «Holy Land»

Омолодження обличчя Луцьк Ковель Holy Land;

Кожна сучасна жінка має бажання якомога довше зберігати свою молодість і красу. Це бажання зараз є абсолютно природним та виправданим , оскільки зовнішній вигляд жінки безпосередньо впливає на якість різних сфер її життя. Але швидкий ритм життя, стреси, екологія, якість продуктів харчування, а також багато інших чинників впливають на стан шкіри жінок, і багатьом з них сьогодні доводиться стикатися з такою проблемою, як передчасне старіння шкіри.

Важливо знати, що після 30 років концентрація колагену (білок сполучної тканини, для підтримки молодості шкіри) в дермі зменшується на 1% щорічно, а після 40 років шкіра щорічно стоншується на 1%.

Тому, лабораторія Holy Land, застосовуючи високотехнологічні підходи розробила способи для уповільнення процесів старіння.

Один з основних принципів у виробництві косметики Holy Land - не економити на інгредієнтах, використовувати лише натуральні інгредієнти найвищої якості для омолоджуючих та всіх інших ліній косметики.

Лабораторія Holy Land регулярно випускає  нові лінії препаратів, особливо для омолодження, і між тим колишні не зникають з ринку, а продовжують користуватися популярністю серед косметологів та пацієнтів.

Лінії косметики Holy Land, які можуть використовуватися при омолоджуючих процедурах:

AGE CONTROL

Інтенсивна лінія з фітоестрогенами для догляду за в’янучою шкірою і профілактики старіння всіх типів шкіри. Забезпечує негайний ліфтинговий ефект і має пролонговану дію завдяки ефекту накопичення активних інгредієнтів.

RENEW Formula

Препарати омолоджуючої лінії забезпечують глибоке зволоження, вирівнюють текстуру, скорочують капіляри, стимулюють синтез колагену і еластину, зменшують сухість і роздратування, сприяють профілактиці старіння і освітленню незначних гіперпігментацій.

Q10 ENERGIZER

Одним з активних інгредієнтів омолоджуючої лінії є коензим Q10 у високій концентрації, а також гіалуронова кислота, рослинні масла, вітаміни Е і Н. Призначена для догляду за зрілою і в'янучої шкірою і профілактики старіння.

FUSION3

Призначена для профілактики і корекції вікових змін шкіри. Унікальні механізми «тривалого зволоження» і «глибокого проникнення» дозволяють протягом усього дня інтенсивно доглядати за шкірою, постійно доставляючи в глибокі шари активні інгредієнти.

GINSENG&CARROT

Препарати омолоджуючої лініі регулюють і нормалізують обмінні процеси, стимулюють регенерацію і мікроциркуляцію тканин, інтенсивно живлять і відновлюють шкіру, а високий вміст вітамінів С і Е попереджують передчасне старіння шкіри.

PERFECT TIME

Преміальна лінія на основі інноваційних ліпопептидів  і незамінних амінокислот. Рекомендовано у віці від 45 років


Яка лінія професійної ізраїльської косметики підійде саме Вам допоможуть підібрати косметологи косметологічного центру «DejaVu» на індивідуальній безкоштовній консультації.

Звертайтесь у мережу косметологічних салонів DejaVu та отримайте чудові  омолоджуючі процедури з професійною косметикою від  Holy Land.

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.


Підтяжка нитками Aptos Омолоджуючі процедури «Academie» Хімічний пілінг
Нитки Aptos Омолоджуючі процедури «Academie» Хімічний пілінг