ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ


Омолоджуючі процедури від «Holy Land»

Омолодження обличчя Луцьк Ковель Holy Land;

Кожна сучасна жінка має бажання якомога довше зберігати свою молодість і красу. Це бажання зараз є абсолютно природним та виправданим , оскільки зовнішній вигляд жінки безпосередньо впливає на якість різних сфер її життя. Але швидкий ритм життя, стреси, екологія, якість продуктів харчування, а також багато інших чинників впливають на стан шкіри жінок, і багатьом з них сьогодні доводиться стикатися з такою проблемою, як передчасне старіння шкіри.

Важливо знати, що після 30 років концентрація колагену (білок сполучної тканини, для підтримки молодості шкіри) в дермі зменшується на 1% щорічно, а після 40 років шкіра щорічно стоншується на 1%.

Тому, лабораторія Holy Land, застосовуючи високотехнологічні підходи розробила способи для уповільнення процесів старіння.

Один з основних принципів у виробництві косметики Holy Land - не економити на інгредієнтах, використовувати лише натуральні інгредієнти найвищої якості для омолоджуючих та всіх інших ліній косметики.

Лабораторія Holy Land регулярно випускає  нові лінії препаратів, особливо для омолодження, і між тим колишні не зникають з ринку, а продовжують користуватися популярністю серед косметологів та пацієнтів.

Лінії косметики Holy Land, які можуть використовуватися при омолоджуючих процедурах:

AGE CONTROL

Інтенсивна лінія з фітоестрогенами для догляду за в’янучою шкірою і профілактики старіння всіх типів шкіри. Забезпечує негайний ліфтинговий ефект і має пролонговану дію завдяки ефекту накопичення активних інгредієнтів.

RENEW Formula

Препарати омолоджуючої лінії забезпечують глибоке зволоження, вирівнюють текстуру, скорочують капіляри, стимулюють синтез колагену і еластину, зменшують сухість і роздратування, сприяють профілактиці старіння і освітленню незначних гіперпігментацій.

Q10 ENERGIZER

Одним з активних інгредієнтів омолоджуючої лінії є коензим Q10 у високій концентрації, а також гіалуронова кислота, рослинні масла, вітаміни Е і Н. Призначена для догляду за зрілою і в'янучої шкірою і профілактики старіння.

FUSION3

Призначена для профілактики і корекції вікових змін шкіри. Унікальні механізми «тривалого зволоження» і «глибокого проникнення» дозволяють протягом усього дня інтенсивно доглядати за шкірою, постійно доставляючи в глибокі шари активні інгредієнти.

GINSENG&CARROT

Препарати омолоджуючої лініі регулюють і нормалізують обмінні процеси, стимулюють регенерацію і мікроциркуляцію тканин, інтенсивно живлять і відновлюють шкіру, а високий вміст вітамінів С і Е попереджують передчасне старіння шкіри.

PERFECT TIME

Преміальна лінія на основі інноваційних ліпопептидів  і незамінних амінокислот. Рекомендовано у віці від 45 років


Яка лінія професійної ізраїльської косметики підійде саме Вам допоможуть підібрати косметологи косметологічного центру «DejaVu» на індивідуальній безкоштовній консультації.

Звертайтесь у мережу косметологічних салонів DejaVu та отримайте чудові  омолоджуючі процедури з професійною косметикою від  Holy Land.

Антивіковий догляд Superlift від «HolyLand» (Ізраїль)  580,00 грн
Антивіковий догляд Perfect від «HolyLand» (Ізраїль)  650,00 грн
Колагенова маска від Academie (Франція)  1 500,00грн

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.