ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

PERFECT TIME

З віком наша шкіра зазнає численних змін: зморшки та пігментні плями стають помітними, а втрата підшкірного жиру призводить до провисання шкіри обличчя і шиї.

За ці порушення відповідають дві основні причини:
1. Гормональні зміни - зниження рівня жіночих гормонів естрогену і прогестерону.
2. Екологічні збитки, пов'язані з забруднення повітря і впливом сонячного випромінення. Крім того, пошкоджується здатність епідермального бар*єру зберігати вологу в клітинах і живити глибокі шари шкіри

PERFECT TIME - це високоефективна лінія, яка задовольняє потреби зрілої шкіри. Препарати засновані на високоякісних інгредієтнах, інноваційних ліпопептидах і незамінних амінокислотах, які сприяють зменшенню глибини зморшок і розгладжують шкіру. Крім того, зміцнюють контур обличчя, шиї і області декольте та надають шкірі більш свіжий і молодий вигляд.

Дія:

- мінімізація вираженості зморшок;
- підвищення тонусу та еластичності шкіри;
- відновлення структури шкіри;
- утримання вологи в шкірі і підтримання її водно-ліпідного балансу.


Активні інгредієнти:

Інноваційні ліпопептиди - унікальний комплекс пептидів, який стимулює кровообіг, покращує еластичність шкіри, зменшує глибину зморшок і уповільнює процес утворення нових.

Амінокислоти - відновлюють структуру шкіри, збільшують синтез колагену і еластину, покращують біохімічні процеси в глибоких шарах шкіри.

Гіалуронова кислота – забезпечує та підтримує довготривале зволоження, покращує бар'єрну функцію, зменшує трансепідермальну втрату вологи, зменшує зморшки, викликані сухістю шкіри.

Фітоестрогени – збільшують рівень зволоженості шкіри, збільшують синтез колагену та еластину, підвищують тонус та еластичність шкіри.

Вітамін С – сильний антиоксидант, який нейтралізує вільні радикали, стимулює синтез колагену та надає шкірі свіжий та здоровий вид.

Вітамін Е – антиоксидант, який зменшує пошкодження шкіри від зовнішніх чинників, прискорює процеси регенерації шкіри та зволожує її.