ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг обличчя Луцьк Ковель

Сьогодні естетична медицина активно розвивається, особливо в частині вдосконалення ін’єкційних методик корекції зовнішніх даних людини.

Плазмоліфтинг шкіри обличчя

Одним з проявів вікових змін шкіри є атрофія сосочкового шару дерми, що спричинює порушення антиоксидантної системи, інсоляцію, зневоднення.

Внутрішні фактори, що сприяють передчасному старінню шкіри: загальносоматичні захворювання, конституційні особливості, генетичні детермінанти. Атрофічні ураження виникають також у результаті порушення  метаболізму в шкірі і зниження активності ферментів.

Сучасні засоби, як правило, спрямовані на усунення наслідків основних причин атрофії: порушення функції антиоксидантної системи, інсоляцію, зневоднення.

Плазмоліфтинг шкіри голови

Плазмоліфтинг волосся Луцьк Ковель

Волосся протягом життя змінюється під впливом генетичних, імунних, гормональних чинників і екзогенних впливів (спека і холод, хімічні агенти і механічні травми, стреси, дефіцит вітамінів і мікроелементів, інтоксикації та ін). Відбуваються атрофічні і дистрофічні зміни в волосяних фолікулах і цибулинах волосся, втрачається пігмент, волосся рідшає, стає ламким.

Сучасні методи лікування, представлені різними трофостимулюючими, гормонокорегуючими, метаболічними, седативними, санаторно-курортними і традиційними технологіями від масажу волосистої частини голови і кріотерапії вогнищ до оксигенобаротерапії і трансплантації власного волосся, мають невисоку доступність і відносну ефективність. Доступність обмежується високою вартістю і тривалістю лікування, а ефективність носить найчастіше тимчасовий характер і зводиться до прийнятного стану волосся в процесі терапії.

Плазмоліфтинг протипоказання:

 • Злоякісні новоутворення
 • Системні захворювання крові
 • Психічні захворювання
 • Алергічна реакція на антикоагулянт (натрій-гепарин) в анамнезі

Плазмоліфтинг показання:

Хвороби шкіри та підшкірної клітковини, пов'язані з дією випромінювання:

 • стареча атрофія (млявість)

Інші хвороби шкіри та підшкірної клітковини:

 • атрофічні ураження

Хвороби придатків шкіри:

 • вугрева хвороба 
 • гніздова алопеція
 • інша андрогенна алопеція
 • телогенне випадіння волосся
 • анагенне випадіння волосся

Як відбувається процедура плазмоліфтинг

При лікуванні в’ялості тромбоцитарна аутоплазма вводиться під шкіру ін'єкційно з розрахунку 0,4 мл на 2 см2 поверхні шкіри стерильним шприцом після обробки поверхні антисептиками на водній основі з використанням мезотерапевтичної техніки введення розчинів.

Тривалість процедури плазмоліфтинг залежить від площі поверхні шкіри і може тривати 30-40 хвилин. Як правило, для досягнення стійкого ефекту необхідно пройти курс плазмоліфтингу.

Яку кількість процедур плазмоліфтингу варто пройти

Лікування від 2 до 8 процедур ін'єкцій тромбоцитарною аутоплазмою з періодичністю проведення сеансів один раз в сім днів.

Плазмоліфтинг при вугревій хворобі - вводиться рідина під шкіру, ін'єкційно з розрахунку 0,1 мл на 1 см2 поверхні шкіри, тривалість процедури плазмоліфтинг залежить від кількості пошкоджень і може досягати 20-30 хвилин. Для стійкого ефекту потрібно курс лікування від 4 до 7 процедур ін'єкцій з періодичністю проведення сеансів один раз в сім-чотирнадцять днів.

При випадінні волосся процедура плазмоліфтинг проводиться так: вводиться в шкіру голови ін'єкції з розрахунку 0,1 мл на 1 см2 поверхні шкіри. Тривалість  процедури залежить від площі поверхні і може досягати 30-40 хвилин. Як правило, до досягнення стійкого ефекту потрібно курс лікування від 2 до 10 сеансів ін'єкцій тромбоцитарної аутоплазми з періодичністю проведення 1 раз на 7 днів.

Ефективність методу плазмоліфтингу на шкіру обличчя

При лікуванні зниження тургору шкіри, атрофічних уражень, клінічна ефективність досягається протягом 7-12 днів: нормалізується зовнішній вигляд, підвищується її тургор і еластичність, зменшується лущення епідермісу, вирівнюється рельєф.

При лікуванні процедурою плазмоліфтинг вугревої хвороби через 2-3 дні після першого сеансу ін'єкцій аутоплазмою відзначається загострення процесу у вигляді набряклості і гіперемії шкіри навколо комедонов. Через 7-14 днів комедони зменшуються в розмірах, зменшується пігментація шкіри, вирівнюється її рельєф і відновлюється рівномірний тілесний колір.

Ефективність методу плазмоліфтинг для волосся

Після процедур підвищене випадіння волосся зупиняється. Значно помітний ефект відзначають зазвичай з 5-6 процедури, ефект триває до 6-8 місяців. По завершенню повного курсу ін’єкцій плазмоліфтингу в шкіру голови, відзначається відростання нового волосся, загальне їх зміцнення, поява блиску і шовковистості. Також є достовірні дані, що волосся стає щільнішим та діаметр волосини збільшується. У разі алопеції активний ріст спостерігається через 10-14 тижнів після курсу лікування.

Звертайтесь за процедурю плазмоліфтингу у мережу косметологічних салонів «DejaVu» що у м. Луцьк та у м. Ковель.

Плазмотерапія  
1 пробірка  1 100 грн
Від 2-х  900 грн

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Ін'єкції гіалуронової кислоти Мезотерапія шкіри голови Мезотерапія
Ін'єкції гіалуронової кислоти Мезотерапія волосся Мезотерапія