ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг обличчя Луцьк Ковель

Сьогодні естетична медицина активно розвивається, особливо в частині вдосконалення ін’єкційних методик корекції зовнішніх даних людини.

Плазмоліфтинг шкіри обличчя

Одним з проявів вікових змін шкіри є атрофія сосочкового шару дерми, що спричинює порушення антиоксидантної системи, інсоляцію, зневоднення.

Внутрішні фактори, що сприяють передчасному старінню шкіри: загальносоматичні захворювання, конституційні особливості, генетичні детермінанти. Атрофічні ураження виникають також у результаті порушення  метаболізму в шкірі і зниження активності ферментів.

Сучасні засоби, як правило, спрямовані на усунення наслідків основних причин атрофії: порушення функції антиоксидантної системи, інсоляцію, зневоднення.

Плазмоліфтинг шкіри голови

Плазмоліфтинг волосся Луцьк Ковель

Волосся протягом життя змінюється під впливом генетичних, імунних, гормональних чинників і екзогенних впливів (спека і холод, хімічні агенти і механічні травми, стреси, дефіцит вітамінів і мікроелементів, інтоксикації та ін). Відбуваються атрофічні і дистрофічні зміни в волосяних фолікулах і цибулинах волосся, втрачається пігмент, волосся рідшає, стає ламким.

Сучасні методи лікування, представлені різними трофостимулюючими, гормонокорегуючими, метаболічними, седативними, санаторно-курортними і традиційними технологіями від масажу волосистої частини голови і кріотерапії вогнищ до оксигенобаротерапії і трансплантації власного волосся, мають невисоку доступність і відносну ефективність. Доступність обмежується високою вартістю і тривалістю лікування, а ефективність носить найчастіше тимчасовий характер і зводиться до прийнятного стану волосся в процесі терапії.

Плазмоліфтинг протипоказання:

 • Злоякісні новоутворення
 • Системні захворювання крові
 • Психічні захворювання
 • Алергічна реакція на антикоагулянт (натрій-гепарин) в анамнезі

Плазмоліфтинг показання:

Хвороби шкіри та підшкірної клітковини, пов'язані з дією випромінювання:

 • стареча атрофія (млявість)

Інші хвороби шкіри та підшкірної клітковини:

 • атрофічні ураження

Хвороби придатків шкіри:

 • вугрева хвороба 
 • гніздова алопеція
 • інша андрогенна алопеція
 • телогенне випадіння волосся
 • анагенне випадіння волосся

Як відбувається процедура плазмоліфтинг

При лікуванні в’ялості тромбоцитарна аутоплазма вводиться під шкіру ін'єкційно з розрахунку 0,4 мл на 2 см2 поверхні шкіри стерильним шприцом після обробки поверхні антисептиками на водній основі з використанням мезотерапевтичної техніки введення розчинів.

Тривалість процедури плазмоліфтинг залежить від площі поверхні шкіри і може тривати 30-40 хвилин. Як правило, для досягнення стійкого ефекту необхідно пройти курс плазмоліфтингу.

Яку кількість процедур плазмоліфтингу варто пройти

Лікування від 2 до 8 процедур ін'єкцій тромбоцитарною аутоплазмою з періодичністю проведення сеансів один раз в сім днів.

Плазмоліфтинг при вугревій хворобі - вводиться рідина під шкіру, ін'єкційно з розрахунку 0,1 мл на 1 см2 поверхні шкіри, тривалість процедури плазмоліфтинг залежить від кількості пошкоджень і може досягати 20-30 хвилин. Для стійкого ефекту потрібно курс лікування від 4 до 7 процедур ін'єкцій з періодичністю проведення сеансів один раз в сім-чотирнадцять днів.

При випадінні волосся процедура плазмоліфтинг проводиться так: вводиться в шкіру голови ін'єкції з розрахунку 0,1 мл на 1 см2 поверхні шкіри. Тривалість  процедури залежить від площі поверхні і може досягати 30-40 хвилин. Як правило, до досягнення стійкого ефекту потрібно курс лікування від 2 до 10 сеансів ін'єкцій тромбоцитарної аутоплазми з періодичністю проведення 1 раз на 7 днів.

Ефективність методу плазмоліфтингу на шкіру обличчя

При лікуванні зниження тургору шкіри, атрофічних уражень, клінічна ефективність досягається протягом 7-12 днів: нормалізується зовнішній вигляд, підвищується її тургор і еластичність, зменшується лущення епідермісу, вирівнюється рельєф.

При лікуванні процедурою плазмоліфтинг вугревої хвороби через 2-3 дні після першого сеансу ін'єкцій аутоплазмою відзначається загострення процесу у вигляді набряклості і гіперемії шкіри навколо комедонов. Через 7-14 днів комедони зменшуються в розмірах, зменшується пігментація шкіри, вирівнюється її рельєф і відновлюється рівномірний тілесний колір.

Ефективність методу плазмоліфтинг для волосся

Після процедур підвищене випадіння волосся зупиняється. Значно помітний ефект відзначають зазвичай з 5-6 процедури, ефект триває до 6-8 місяців. По завершенню повного курсу ін’єкцій плазмоліфтингу в шкіру голови, відзначається відростання нового волосся, загальне їх зміцнення, поява блиску і шовковистості. Також є достовірні дані, що волосся стає щільнішим та діаметр волосини збільшується. У разі алопеції активний ріст спостерігається через 10-14 тижнів після курсу лікування.

Звертайтесь за процедурю плазмоліфтингу у мережу косметологічних салонів «DejaVu» що у м. Луцьк та у м. Ковель.

Плазмоліфтинг  
1 пробірка  1100,00 грн
Від 2-х і більше  900,00 грн
PRP (плазма з гіалуроновою кислотою) Швейцарія  
1 пробірка  7 400,00 грн
Від 2-х і більше  6 400,00 грн

Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Ін'єкції гіалуронової кислоти Мезотерапія шкіри голови Мезотерапія
Ін'єкції гіалуронової кислоти Мезотерапія волосся Мезотерапія