ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Радієс

Мікростуми

Радіес  ̶  філлер останнього покоління. З віком овал обличчя стає менш чітким, відбувається перерозподіл підшкірно-жирової клітковини, вилиці втрачають об’єм, тонус шкіри знижується. Заповнити втрачений об’єм  м'яких тканин обличчя в потрібних місцях, прибрати зморшки і відновити овал обличчя без хірургічного втручання можливо за допомогою препарату Radiesse.

Radiesse (Радіес) - волюмайзер, для об'ємного моделювання обличчя і омолодження шкіри без пластичної операції.

Переваги ін'єкцій радієсу:

  • Radiesse не притягує воду, рекомендується пацієнтам, схильним до набряків.
  • До складу препарату Радієс входить гідроксиапатит кальцію. Це природний мінеральний компонент кісткових тканин людини, що не викликає алергічних реакцій.
  • Для яскраво вираженого ліфтингу обличчя можливе проведення армування шкіри.
  • Після введення препарату Радієс шкіра стає більш щільною і пружною, зникають дрібні зморшки, розгладжуються глибокі носогубні складки. Вилиці набувають  природних об’ємів.

Ін'єкції радієс опис процеури

Перед процедурою лікар-естетист проводить огляд шкіри пацієнта, збирає детальну інформацію про стан його здоров'я і раніше проведені косметологічні процедури, наявність у пацієнта хронічних захворювань і алергічних реакцій. З'ясовує, які результати очікує пацієнт від проведеної  процедури.

При наявності показань до Радієсу вибирається препарат тієї щільності, який підходить для досягнення бажаного результату. Перед введенням препарату шкіра обов'язково очищається, проводиться демакияж з використанням косметичних засобів і обробка антисептичним розчином хлоргексидину.

За бажанням пацієнта проводиться місцеве знеболення анестезуючим кремом. Обраний препарат вводиться в зону корекції за допомогою одноразових голок або канюль. Після процедури введення Радієсу спостерігається невелике почервоніння шкіри, можливі дрібні гематоми і незначний набряк.

Чим щільніший гель Радієс, тим глибше він вводиться. Для введення великого об'єму і моделювання обличчя використовується гнучка канюля. Перед процедурою ін'єкції Радієсу, місце введення знеболюється. У такому випадку робиться всього один прокол, в районі вуха. М'яка канюля являє собою довгу тупокінцеву голку з заокругленим отвором для введення препарату. Завдяки такій формі вона легко проникає  вглиб тканини, не пошкоджуючи судини, ризик утворення гематом мінімальний. Препарат Радієс розподіляється в тканинах досить рівномірно там, де необхідний додатковий об'єм. Процедура ін'єкції Радієсу безболісна.

Термін дії ін'єкції філерів, що містять гідроксиапатит кальцію, становить 1,5 - 2 роки

Результати після ін'єкцій Радієсу:

  • Моделювання: контурне відновлення вилиць обличчя, скроневої ділянки, овалу обличчя.
  • Усунення зморшок в області носогубних складок, губопідборідних складок.
  • Армування шкіри обличчя

Рекомендації після процедури:

  • обмежити відвідування сауни, лазні, басейну протягом 7 днів;
  • не засмагати на сонці та в солярії протягом 10 днів;
  • не робити масаж обличчя протягом 2 місяців.

Radiesse 1.5 мл 280 євро
  від 2-х 260 євро


Дізнатись більше про всі послуги салону по догляду за обличчям та тілом можна тут послуги косметолога.

Біоревіталізація Редермалізація Підтяжка нитками Aptos
Біоревіталізація Редермалізація Нитки Aptos