ГРАФІК РОБОТИ:
ПН.-СБ.: 9:00 - 19: 00
НД.: ВИХІДНИЙ
(095) 1800828 — Луцьк
(068) 5101100 — Ковель

Вакумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий апаратний масаж — це один з найсучасніших і ефективних видів масажу, призначений для вирішення проблем корекції тіла, а також проблем, пов'язаних з опорно-руховим апаратом.

Основними фізіологічними ефектами, які отримуються при використанні вакуумно-роликового масажу, є: поліпшення мікроциркуляції, посилення лімфовідтоку, активація метаболізму, посилення постачання тканин киснем, і, як результат, поліпшення живлення шкіри і прилеглих тканин.

Ефект від вакуумно-роликового масажу

  • Надає коригувальну дію на «апельсинову кірку» при будь-якій стадії целюліту, допомагає впоратися з проблемою зайвої ваги. Порушення мікроциркуляції неминучі при целюліті через здавлювання судин жировими клітинами і оточуючою їх фіброзною тканиною. Погіршення мікроциркуляції призводить до в'ялості шкіри, а затримка рідини в зонах целюліту, зрештою, робить «апельсинову кірку» ще рельєфнішою. Відкладення жиру і целюліт апарат лікує методом «дроблення жирових клітин». Глибокий механічний вплив на жирову клітковину покращує кровообіг в ураженій зоні, розпушує і розм'якшує її, даючи яскраво виражений естетичний ефект.
  • Підтягує (виражений ліфтинговий ефект) і відновлює пружність і еластичність шкіри. Позитивний вплив на колагенові і еластинові волокна проявляється поліпшенням текстури, тонусу і еластичності шкіри.
  • Надає дренажну дію на лімфатичну систему. Стимуляція венозної та лімфатичної системи зменшує набряклість тканин.
  • Розсмоктує рубцеві тканини і стрії. Проведений за допомогою спеціальних насадок, що дозволяють працювати з кожним рубчиком окремо, масаж покращує мікроциркуляцію і оксигенацію тканин, в результаті чого процес дозрівання рубців прискорюється. Вони біліють, стають більш м'якими і еластичними. Остаточно зникає свербіж, як обов'язковий компонент незрілості рубцевої тканини. Все вище перелічене в сукупності з іншими методами знайшло застосування для лікування післяопікових, посттравматичних і післяопераційних рубців, включаючи косметичні.

Вплив вакуумно-роликового масажу на м'язову тканину:

  • енергійно масажує (ефективний після фізичних навантажень);
  • сприяє зняттю втоми і болю;
  • знімає м'язові спазми;
  • стимулює кровообіг і лімфоток;
  • тонізує м'язи.

Не зайвим буде розповісти і про ту допомогу, яку може надати вакуумно-роликовий масаж тим, хто вирішив помітно схуднути за допомогою дієти, голкорефлексотерапії, кодування або за допомогою спеціальних баріатричних процедур або операцій. Як правило, в таких випадках людина за короткий час може скинути значну кількість зайвих кілограм. Однак найчастіше, першими починають віддавати жир не живіт і стегна, а обличчя, шия і груди, так як тут жирова тканина багата бета-рецепторами, які дуже швидко віддають надлишки жиру з адипоцитів. Навпаки, на сідницях, животі та стегнах в адипоцитах переважають альфа-2 рецептори, які дуже неохоче прощаються зі своїми запасами.

Завдяки вибірковому поліпшенню кровообігу саме в проблемних  зонах  за допомогою апарату можна домогтися того, що при схудненні жир покидатиме, насамперед, зони з резервним жиром і лише в останню чергу з вашого обличчя або грудей. Крім того, значна втрата ваги супроводжується появою провисання шкірних покривів, зниження їх тонусу і еластичності. Вакуумно-роликовий масаж сприятиме посиленню скорочуваності шкіри і згладить наслідки такої дієти.

Спеціалісти мережі косметологічних салонів «DejaVu» у м. Луцьку та в м. Ковелі здійснять такий тип масажу для покращення стану вашого тіла.

Дізнайтесь які ще послуги у салоні DejaVu надає косметолог.

Антицелюлітний масаж Загальнозміцнюючий масаж Депіляці гарячим воском
антицлюлітний масаж загальнозміцнюючий масаж Епіляція гарячим воском

Дізнайтесь які ще послуги у салоні DejaVu надає косметолог.